background

Hakkımızda

Hedef Makine Sanayi Nuri Kuralay firması 2007 yılında Ankara’da hidrolik hortum rekorları üretimi amacıyla kurulan firmamız 14 senelik üretim tecrübesiyle sektöründe yer alan firmalar içinde örnek bir firma ve öncü olmayı hedefleyen, bu yolda gerekli olan çalışma disiplinine ve anlayışa sahip olan bir firma olarak yolculuğuna devam etmektedir. Firmamız FLE FLEX markası ile üretilen esnek doğalgaz hortumlarını TSE ve ISO 9001 kalite belgeleriyle kalitesini güvence altına almıştır.

Kalite Politikası

En Kaliteli İmalat

Özel tasarlanmış üretim ekipmanı oluşturma yeteneği Fle Flex’in hazır ekipmanla yapılanlardan daha yüksek standartlarda ürünler üretmesini de sağlar. “Standart” ekipman ile kalite ve performans özellikleri, ekipmanın sınırlamaları ile belirlenir. Buna karşılık, Fle Flex önce müşteri ihtiyaçlarının kalite ve performans özelliklerini belirler, ardından ürünleri bu uygulamaya mükemmel şekilde uygun hale getirmek için üretimini düzenler.

Üstün Müşteri Hizmetleri

Bilgili ve duyarlı müşteri hizmetleri, Fle Flex’in kurucu ilkesidir. Metal hortumun güvenli kullanımı için uygun şekilde belirtilmesi, her uygulamanın zorlukları için montajın tasarlanmasını gerektirir Fle Flex’in eğitimli satış temsilcileri ve deneyimli mühendisleri, işlerinin müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi çözümü almalarını sağlamak olduğunu bilir.

Metal hortumun fittingli halinde üretilmesi veya Fle Flex’in geniş envanterinden toplu olarak sevk edilmesi gereksin, müşteriler tam olarak ihtiyaç duydukları şeyi, ihtiyaç duydukları anda alırlar.

Fle Flex’in, özel uygulama gereksinimlerini karşılayan metal hortum yardımcı olmak için mühendislik, iç satış ve saha yardımında benzersiz destek sunar.

Diğer hedefler, ürünlerimiz için kalite maliyetlerinin düşürülmesi ve sıfır hata kalitesidir.